Kiedyś LeenLife – teraz essentiALA PURE ESSENCE

LeenLife E od początku swego istnienia był produktem innowacyjnym i rewolucyjnym. Kwasy Omega 3,6,9 w postaci monoestrów okazały się najczystszą, najbezpieczniejszą i najlepiej wchłanialną oraz przyswajalną formą kwasów Omega znaną człowiekowi.

Taki produkt zasługiwał naszym zdaniem na nową wyjątkową nazwę i wyjątkowe opakowanie, rozpoznawalne i czytelne dla konsumentów na całym świecie!

Nazwa essentiALA kryje w sobie wiele znaczeń, a każde z nich podkreśla wyjątkowość naszych monoestrów:

essence – to z angielskiego esencja. W skład naszego preparatu wchodzi bowiem aż 90% kwasów z rodziny Omega. Pozostałe 10% to nasycone kwasy tłuszczowe z oleju lnianego. Nic poza tym. Żadnych wypełniaczy, konserwantów, ulepszaczy, czy antyutleniaczy. Nic nie jest potrzebne, by essentiALA zachowywała swe cudowne właściwości przez długie miesiące nawet po otwarciu.

ALA – to nazwa medyczna kwasów Omega 3 pochodzenia roślinnego – najważniejszych w całej rodzinie. ALA, czyli kwas alfa-linolenowy to prekursor, lub inaczej kwas pierwotny Omega 3. To z niego właśnie nasz organizm wytwarza potrzebne mu ilości DHA i EPA.

– essential – to po angielsku niezbędny. Nie bez powodu – kwasy ALA, przez swój zasadniczy wpływ na prawidłowy rozwój, zdrowie i życie człowieka nazwane zostały Niezbędnymi Nienasyconymi Kwasami Tłuszczowymi (NNKT).

essentiALA to więc esencja niezbędnych kwasów Omega pochodzenia roślinnego. 

Białe opakowanie, kwiat lnu i błękitno-fioletowe napisy podkreślają czystość monoestrów essentiALA oraz roślinny charakter ich pochodzenia.

Jesteśmy głęboko przekonani, że nowa szata graficzna i nowa nazwa jeszcze lepiej oddadzą wyjątkowość tego niezwykłego produktu i przypadną do gustu naszym dotychczasowym i nowym klientom.